EN
Kariera w tpg

TPG TEAM to zespół ludzi, którzy czują potrzebę rozwoju i nie boją się wyzwań.
Sprawdź jakie możliwości daje TRANS POLONIA GROUP.
Zapoznaj się z ofertami pracy.

Data dodania
Stanowisko
Miejsce pracy
8/1/2018
Przewoźnik - Stała współpraca
Cała Polska

POSZUKUJEMY

PRZEWOŹNIKÓW

z wolnymi ciągnikami siodłowymi do przewozu asfaltów, chemii płynnej oraz produktów spożywczych

OCZEKUJEMY:

- kierowca z uprawnieniami ADR + cysterna

Dodatkowo w przewozach chemii płynnej i produktów spożywczych:

- licencja międzynarodowa

- ciągnik min. Euro 5 + kompresor

OFERUJEMY:

- stałą współpracę w transporcie krajowym i na terenie UE

- atrakcyjne wynagrodzenie i płatność za każdy kilometr

- gwarancję min. 10 000 km (w przewozach chemii płynnej)

- nową naczepę do przewozu asfaltów, chemii płynnej lub produktów spożywczych

- elastyczne i profesjonalne planowanie

Nie czekaj, sprawdź szczegóły oferty i dołącz do naszego Zespołu!

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio pod nr tel. lub mailowo:

PRZEWOZY ASFALTÓW:

Aleksandra: +48 606 482 787

al@transpolonia.pl

PRZEWOZY CHEMII PŁYNNEJ:

Piotr: +48 512 563 955

ps@transpolonia.pl

Martyna: +48 511 975 529

msi@transpolonia.pl

PRZEWOZY PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH:

Izabela:  +48 728 491 842

is@transpolonia.pl

Dziękujemy za zainteresowanie ofertami współpracy z TRANS POLONIA GROUP.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29,08,97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

19/9/2017
Asystent Spedytora
Tczew

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

- mile widziane wykształcenie kierunkowe: transport/logistyka

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- dobra znajomość Pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

- dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność

- zaangażowanie, komunikatywność

OFERUJEMY:

- stabilne warunki zatrudnienia

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole

APLIKACJE:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: praca@transpolonia.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji w TRANS POLONIA S.A. zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.02 Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy GRUPY TRANS POLONIA. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

8/1/2018
Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym
Cała Polska

OPIS STANOWISKA:

- prowadzenie pojazdu

- dbałość o sprzęt

- prowadzenie karty drogowej

WYMAGANIA:

- prawo jazdy kat. C + E oraz kurs na przewóz rzeczy

- ważna kartę kierowcy

- uprawnienia ADR (cysterny), dla osób bez uprawnień możliwość sfinansowania przez firmę

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY NOWE WARUNKI:

- atrakcyjne     wynagrodzenie, w     zależności od wybranej formy i systemu zatrudnienia – nawet 11 tyś. netto

- umowę o pracę lub umowę     współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej

- nowoczesny tabor: VOLVO, RENAULT, LAG

- terminowe rozliczenia, profesjonalne i elastyczne planowanie

- system pracy elastycznie dostosowywany do oczekiwań kierowcy

- dla kierowców bez doświadczenia sprawdzony system szkolenia, ponadto szkolenia z czasu pracy oraz Ecodrivingu

APLIKACJE:

tel.: (+48) 58 533 90 15

Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w TRANS POLONIA GROUP. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.